• Her Gün: 08:00 - 23:00
  • 0312 335 00 65
  • info@ankarahalitoglunakliyat.com

Hizmetlerimiz

ankara nakliyeEvden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat veya şehirler arası evden eve nakliye taleplerinizi, taşımacılık konusunda uzun yıllardır faaliyet gösteren kalifiye kadromuz ile profesyonel bir şekilde karşılıyoruz. Ev taşımanın tüm inceliklerini kavrayarak bu süreç içinde uzmanlık kazanmış evden eve nakliye firmamız ile taşınmanın ayrıcalığını yaşayın.

Asansörlü Nakliyat

Evden eve nakliyat firmamız, Ankara içi ve tüm illere gerçekleştirdiği evden eve nakliye ve ofis taşıma hizmetlerinde asansörlü taşımacılık alternatifi de sunuyor. Asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde eşyalarınız daha kısa sürede ve daha emniyetli olarak taşınıyor.

Ofis Taşıma

Evden eve nakliyat konusunda yılların kazandırdığı tecrübeler ile hizmetlerini başarıyla sürdüren nakliye firmamız, ofis ve iş yeri taşıma ihtiyaçlarınız ile ilgili profesyonel ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Ambalajlama

Evden eve nakliyat firmamızın en önem verdiği konuların başında ambalajlama çalışması gelmektedir. Sorunsuz ve profesyonel bir ev taşıma hizmetinin gerçekleşmesi, taşıma işlemlerine başlamadan önce önce yapılacak kaliteli ve özenli bir ambalajlama çalışması ile gerçekleşmektedir.

Depolama

Ankara’da, emniyetli ve düzenli depolarımızda eşya depolama hizmetleri veriyoruz. İstediğiniz bir zaman dahilinde depolanmasını istediğiniz eşyalarınızı depolarımızda sözleşme süresince emniyet içinde muhafaza ediyoruz ve süre sonunda teslim ediyoruz.

Call Now Button